DR. MELÁTH FERENC

Az ember szeretete, a megértés és elfogadás mindig fontos érték volt nekem. Azonban nem elég, ha én gondolom vagy érezem úgy, hogy megértettem a másikat. A valódi az, ha a másik gondolja, hogy megértettem, ha a másik érzi úgy, hogy elfogadtam. 

Fontos számomra a hiteles élet, amelyet csak szabadon, sorskönyv- és játszmamentes módon lehet élni. Az ehhez szükséges felelősségteljes tudatosság, spontaneitás és intimitás kialakítását csak magunktól várhatjuk el. Jó azonban, ha van mellettünk egy elfogulatlan, külső segítő is.

Segítő munkám során törekszem őszinte, személyes kapcsolatot építeni a hozzám fordulóval, ami támogatja abban, hogy felismerje az őt akadályozó belső tényezőket, és felvállalja a fejlődéshez szükséges változásokat. Ehhez a szakmai hátterem mellett a saját változásaim tapasztalata adta a legtöbb ismeretet.

Telefonos egyeztetés alapján csütörtök kivételével minden nap délelőtt és délután is        

+3630 212-2615

Életvezetési kérdések

Önértékelés, önismeret

Konfliktuskezelés, kommunikáció, asszertivitás

Stressz-kezelés

Beilleszkedési gondok

Szorongásos zavarok

Társas és családi konfliktusok

Házassági gondok

Pár-terápia

Bántalmazás feldolgozás

Abortusz feldolgozás

Veszteség és gyász

Szégyen és bűntudat

Spirituális, lelki kérdések

Ekléziogén (egyházi) ártalmak

1991. SOTE általános orvosi diploma, 4 év orvoslás radiológusként

1993-tól kb. 20 év szoftverfejlesztés vállalkozóként

2010. Kommunikációs és személyiségfejlesztő tréner – Gordon & TA – F. Várkonyi Zsuzsa és Vizi Beáta

2012. Mentálhigiénés és Szervezetfejlesztő szakember – SOTE Mentálhigiéné Intézet

2015. Pszichodráma asszisztens – MPE – Tomcsányi Teodóra és Martos Tamás

2016-tól Pszichodráma vezető képzés – MPE – Ónody Sarolta és Tomcsányi Teodóra

2015-től dolgozom Tapolyai Emőke csapatában